מעליות המשא

המתקדמות בארץ

התקדם למעליות הייליפט לביצועים ושירות טובים יותר

מעליות המשא

חברת הייליפט פרצה לשוק עם מוצריה של חברת AVRO, יצרנית מעליות מצפון אמריקה ומובילת שוק בארה"ב וקנדה, וכיום מחזיקה בנציגות בלעדית של החברה בישראל וכמו כן מייבאת מעליות תוצרת חברת GJJ יצרנית המעליות לבנייה הגדולה בעולם. החברה מאפשרת ללקוחות מבחר בין מספר רב של דגמים המאפשרים ללקוח לקבל את המענה הטוב ביותר לצרכיו ובהתאם לדרישותיו. החברה פועלת עפ"י הנחיות משרד העבודה ובהתאם לנהלים המחמירים ביותר ומאז הקמתה סיפקה החברה ציוד ושירות ללקוחות שונים בין לקוחות החברה ניתן למצוא את חברות הבנייה המובילות בישראל.

חרטנו על דגלנו את סוגיית השירות ולרשות לקוחותינו עומד צוות מוביל של כוח אדם מקצועי אשר נכון להיענות לכל קריאת שירות בפרק זמן קצר ובאופן מקצועי.

המעלית הזוגית

מעלית בעלת שני תאים הנעים על תורן אחד. כל תא בעל כושר נשיאה של 1200 ק"ג ומהירות התאים נעה בין 36-63 מטר בדקה. המעלית ניתנת להרכבה בצמוד או במרחק מה מן הבניין והפעלת כל תא היא באופן עצמאי לחלוטין.

המעלית הכחולה

מעלית חיצונית לבנייה בעלת כושר נשיאה של 1200 ק"ג לגובה מקסימלי של 150 מטר. בעלת מהירות תנועה של 36-63 מטר בדקה. הדלתות בכל קומה וקומה ניתנות להצבה במרפסות הבניין או לחילופין על גבי מערכת צינורות אנכיים. מעלית מסוג זה משרתת לרוב בניינים עד לגובה של 15 קומות.

המעלית הגדולה

מעלית חיצונית לבניה בעלת כושר נשיאה של 2000 ק"ג ומהירות תנועה של 42 מטר בדקה. המעלית הינה בעלת מערכת הפעלה חשמלית בעלת ממיר זרם על מנת לשמור על מנועי המעלית ולמען נוחות נסיעה מירבית ללא התחלות ובלימות פתע

 

פרויקטים

חברת היילפיט השלימה עד כה מעל ל250 פרויקטים איכותיים ובקנה מידה גדול בכל רחבי הארץ ובזמן זה פועלת בכ80 אתרים.. בכל הפרוייקטים אנו מקפידים על רמת גימור ומקצועיות גבוהה תוך שירה על הנחיות בטיחות מחמירות, עבודה תחת לוח זמנים מדויק וביצוע לשביעות רצון הלקוח. 
Show More

מעליות משא

יצירת קשר 

הייליפט מעליות משא בע"מ
האורגים 21, בת ים
03-9586857

Digital Marketing

שדהת תמנע, אילת

חברתנו נבחרה לבצע את אספקת והתקנת המעלית למגדל הפיקוח בשדה התעופה החדש על שם אילן רמון בתמנע. לאור מחויבותינו ללקוחותינו אנו ערוכים בפריסה ארצית לתת מענה בכל עת ומקום שנידרש להם